Ostrzeżenia i Bany
Odpowiedz do tematu

:
andrzejput - a Ty taką nową gramatykę sobie sam układasz, że się nie odmieniasz? Grammatikum Novum Thesaurorum :-D

Gery - jesteśmy tylko ludźmi, więc wszystkiego nie da się wyłapać niestety, ale w razie wątpliwości można zawsze pisać do modów czy do mnie na PW.

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Van Worden napisał - Grammatikum Novum Thesaurorum -kocham cię (stary ) :564:

Nic nie trwa wiecznie nawet zimny listopadowy deszcz.
:
Kontrolować i czyścić trzeba cały czas. Mamy przykre przykłady. Natomiast nie robić afery z drobnych potknięć, żartów starych :-D userów.
W sumie nasze hobby traktujmy jako rozrywkę, zabawę, wspaniałą przygodę.
Więc nie dąsajmy się z przypadkowych żartów naszych wspaniałych i dowcipnych kolegów.
Nie jestem uczestnikiem innego forum więc nie wiem jak tam traktują swoich userów.
Dręczy mnie tylko jedno czy takie wypominki na forum przysparzają nam chwały?

Jerzy

Największą tajemnicą jest to co przyniesie nam jutro.
:
Balans. Zawsze trzeba szukac we wszystkim rownowagi. To zdecydowanie glowna metoda ktora kieruje sie przy prowadzeniu tego forum I nie tylko.

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Gery napisał/a:
"Deusa traktuje podobnie jak Ty. Zwykły gadżet za duże pieniądze dla frajerów i tyle"
Aż się boję pomyśleć, czy sam tego kiedyś, pod wpływem ripost denara nie napisałem? :lol: Ale chyba aż tak, to nie... ;-)

Nieodpłatne wsparcie intelektualne dla prawdopodobnie wiodących polskich producentów wykrywaczy.
:
Ty juz swoje napisales.Do zobaczenia.

:
Gery - z języków słowiańskich (słowacki, czeski, chorwacki) "frajer" jest komplementem.

Jerzy

Największą tajemnicą jest to co przyniesie nam jutro.
:
A w przynajmniej z dwoch z nich "szukac" "pachnacy" czy tez "czerstwy" maja inne lub odwrotne znaczenie niz u nas.

:
Asmodeusz, jak na 1,5 miesięczny staż na forum, masz już bardzo dobrze wyrobione zdanie na wiele tematów. Czyżby reinkarnacja? :lol:

Nieodpłatne wsparcie intelektualne dla prawdopodobnie wiodących polskich producentów wykrywaczy.
:
tak Jerzydom ma rację- frajer po słowacku to coś w rodzaju komplementu lub chłopaku w żargonie oznaczającym kumpel lub przyjaciel, znajomy.No cóż lecz w latach wielkiej poważnej grypsery więziennej słowo to zostało zaciągnięte od naszych sąsiadów i przeinaczone na Polskie potrzeby teraz oznacza to co oznacza ;-)

Nic nie trwa wiecznie nawet zimny listopadowy deszcz.
:
Troche dziwi mnie to całe zamieszanie.
Żeby forum normalnie funkcjonowało,miało ład i skład,czytelność-Potrzebny jest administrator i moderator.Za czasów xlt.fora,forum było prawie że iście "rodzine",więc wprowadzenie jakichś banów itp.było bezsensowne.
Tyle że mamy teraz thesaurusa,na forum jest o wiele więcej ludzi.Różnych ludzi-Normalnych,idiotów,przydupasów-Pełen przekrój,jak na normalne demokratyczne forum przystało.Teraz więc ostrzeżenia,bany i inne sprawy związane z moderowaniem jak najbardziej się przydadzą,forum nie jest tylko grupą dobrze znających się ludzi.

Więc PAX,po co się stresować?wpisy na forum wyżej już zabierają sie do dupy maryny,kilka podtematów,po co to?Dobra okazja do wykazania się moderatury. :-)

Pozdrowienia.

www.wfeh.pl
Wielkopolskie forum eksploracyjno-historyczne.
:
tudek napisał/a:

Tyle że mamy teraz thesaurusa,na forum jest o wiele więcej ludzi.Różnych ludzi-Normalnych,idiotów,przydupasów-Pełen przekrój,

:-)

Jedynie tylko powiem że dwa ostatnie stwierdzenia co do osobowości danego człowieka są obraźliwe nawet wypowiedziane bez osobowo :-D

A może Tudek chcesz dostać zółtą pierwszą karteczkę ? :-D

;-)

mały Mikołajek zawsze przejawiał skłonności do poznawania - jego pierwsze słowa to papu i heliocentryzm
:
Zgadzam się z tudkiem.
Calkowicie też popieram Pelego-sorki, ze dopiero teraz :oops:
Rozpisywac sie nie będę ,bo jeszcze nikt kartki nie dostał, a juz jest problem :roll:
Czytając ten wątek już mi się nożyczki przy klawiaturze otwierają ;-)

Pozdrawiam,

Spectra
-------------------------------------------------------
Każdy ma taka żonę, na jaką sobie zasłużył...
:
Spectra napisał/a:

Czytając ten wątek już mi się nożyczki przy klawiaturze otwierają ;-)

Mimo to watek jest arcyciekawy, warto znac opinie aktywnych i nadaktywnych userow :mrgreen:

Some Men are Wise, Some Otherwise !
-------------------------------------------------------
:
Dobra, pozamiatane, kurze pościerane, krew z ringu zmyta :P Temat wyczyszczony i looz :D

Zdrówka Panie i Panowie!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum