x terra 705 instrukcja PL bardzo prosze o pomoc
Odpowiedz do tematu

:
Witam szanownych kolegów,

Czy mógłbym prosić o wysłanie mi instrukcji w wersji polskiej.
Również zaopatrzyłem się w xterra 705 i mam problem z paroma rozdziałami w angielskiej instrukcji.

moja poczta: mcz10021990@o2.pl

Pozdrawiam i dziękuję z góry

:
mam pytanie,w instrukcjii polskeij do Xterry jest napisane żeby offset ustawiać z cewką prostopadle skierowana do ziemi w odległosci około 1 metra,natomaist na filmikach jakie oglądam szczególnie ze Stanów czy Anglii ludzie trzymają cewkę normalnie na ziemi i tak ustawiają.Może ktoś wie o co chodzi?
pozdrawiam

:
Przemek76 napisał/a:
mam pytanie,w instrukcjii polskeij do Xterry jest napisane żeby offset ustawiać z cewką prostopadle skierowana do ziemi w odległosci około 1 metra,natomaist na filmikach jakie oglądam szczególnie ze Stanów czy Anglii ludzie trzymają cewkę normalnie na ziemi i tak ustawiają.Może ktoś wie o co chodzi?
pozdrawiam

Mylisz chyba offset ze strojeniem. W offsecie nie ma znaczenia wysokośc bo możesz dokonać korekty w dowolnym momencie, po strojeniu. W polskiej instrucji masz napisane, że metr przy strojeniu??? W oryginalnej instrukcji jest mowa o 10cm...

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Przepraszam za zamieszanie chodziło mi o procedure automatycznego strojenia Noise Cancel.Szukam teraz tego w oryginalnej instrukcjii.Przepraszam coś mi sie ubzdurało :567: ,jak czytałem instrukcje zaraz po zakupie wykrywki ze trzeba sonde trzymać ok 1 metr nad ziemia...oczywiście to bzdura,jest 10 cm.przepraszam bardzo jeszcze raz.

pzdr

: innstrukcja pl.
Witam Szanowne Grono Kolegów, Już niedługo zostanę mam nadzieje szczęśliwym posiadaczem X - terki 705 i w związku z powyższym ponieważ z moim angielskim jest nie najlepiej (za moich czasów w szkole uczyli rosyjskiego) bardzo bym prosił o przesłanie instrukcji w języku polskim na adres wojbo@hoga.pl, za co z góry bardzo serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Wojtek

Wojtek
: Re: innstrukcja pl.
wojbo napisał/a:
Witam Szanowne Grono Kolegów, Już niedługo zostanę mam nadzieje szczęśliwym posiadaczem X - terki 705 i w związku z powyższym ponieważ z moim angielskim jest nie najlepiej (za moich czasów w szkole uczyli rosyjskiego) bardzo bym prosił o przesłanie instrukcji w języku polskim na adres wojbo@hoga.pl, za co z góry bardzo serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Wojtek

Siemka kolego Wojciechu
W styczniu wybieram sie do polsita do najwiekszej wioski - wiec jak Ci nikt nie przesle instrukcji .. moge Ci pokazac lopatologicznie o co kaman w Teresce ..
Jak by co pisz na priva

Pozdro

mały Mikołajek zawsze przejawiał skłonności do poznawania - jego pierwsze słowa to papu i heliocentryzm
:
Witam Ponownie Szanownych Kolegów. Czy nikt się nie podzieli instrukcją pl. Proszę wspomóżcie bliźniego. Pozdrawiamhttp://www.thes...es/icon_lol.gif

Wojtek
:
Sprawdź pocztę ;-)

:
Dzięki, są jednak dobrzy LUDZIE na tym świecie, Dzięki serdeczne, duże piwko.http://www.thesaurus.com.pl/forum/images/smiles/564.gif Pozdrowienia

Wojtek
:
Witam szanownych kolegów,

Czy mógłbym prosić o wysłanie mi instrukcji w wersji polskiej.
Również zaopatrzyłem się w xterra 705(wcześniej chodziłem garet ace 250) :-) i mam problem z paroma rozdziałami w angielskiej instrukcji POZDRAWIAM (myślę że są jeszcze wspaniali ludzie) Pozdrawiam

:
I nie myliłem się są jeszcze wspaniali ludzie dzięki POZDRAWIAM (należy się piwko oczywiście z mojej strony) :564: :lol:

:
arkady napisał/a:
I nie myliłem się są jeszcze wspaniali ludzie dzięki POZDRAWIAM (należy się piwko oczywiście z mojej strony) :564: :lol:
wpadnij na majówkę. 100% satysfakcji gwarantowany oprócz pogody ;-)

kazdy mysli o sobie tylko ja mysle o mnie
:
Pagoda niewazna I tak jest super a najlepszy jest moonshine.:) :-D

:
Cytat:
Cytat:
kriskob01, jakby do 100kilometrów to chętnie :mrgreen:

:
arkady napisał/a:
Cytat:
Cytat:
kriskob01, jakby do 100kilometrów to chętnie :mrgreen: