Powitanie!
Odpowiedz do tematu

:
Witam Wszystkich

Mam na imię Wojtek i kilka dni temu przybyłem na Wyspy. Pochodzę ze Szczecina a mieszkam w Stratford upon Avon. Na dniach wyślę zgłoszenie o kartę NCMD, a potem będę się starał o członkostwo w klubie. :-)

Pozdrawiam.

:
:564: Siemasz ;)

:
Witaj :564:

:
Witaj Wojtku :564:

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Witam wszystkich jestem Marcin ale wszyscy wołają na mnie Kasjan. Mieszkam w Watford, pozdrawiam wszystkich i wielkie dzieki za przyjęcie mnie do tej ekipy :)

:
Witaj Kasjan :564:

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Witaj To masz do mnie rzut beretem :-D

:
No witaj Kolego :mrgreen:

Mam podstawowy stopień umuzykalnienia, potrafię bezbłędnie odróżnić kiedy grają i kiedy nie grają...
:
Witam wszystkich klubowiczow. Mam juz karte NCMD . Przelew i dane poszly wiec teraz tylko czekam na przyjecie mnie do Waszego grona i do zobaczenia w polu;)

:
Witaj miło Cię gościć :)

Mam podstawowy stopień umuzykalnienia, potrafię bezbłędnie odróżnić kiedy grają i kiedy nie grają...
:
Witaj Rafał :564:

:
Witam serdecznie wszystkich klubowiczów wczoraj zapłaciłem wpisowe i wysłałem dane ciesze sie ze tu w uk jest taki klub gdzie mozna razem pokopać.....

:
Witaj :564:

:
czesc :564:

:
witamy w kubie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum