wykopki w uk
Odpowiedz do tematu

: wykopki w uk
Szukam osob do wspolnych wypadow z wykrywka w UK. Posiadam własny samochod i wykrywke.catterick garrison,darlington,ripon oraz z okolic.

plgkb
[Usunięty]
:
Strasznie Wysoko na mapie jesteś

:
Ktoś się kiedyś odzywał z tych regionów.. Sprawdź na mapie w dziale Klub Thesaurus 8-)

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
witam. widzialem ta mape ale ,myslalem ze najszybciej na forum ktos sie z okolicy odezwie. :-/ dziwne ogulnie te tutejsze tereny,nie tak ciekawe jak polskie.widze ze moj kolega zaczol lapac temat wykrywkowy wiec moze kupi sprzet i bedzie temat rozwiazany.samemu w terenie to jakos dziwnie albo nie przyzwyczajony jestem.niektore tu tereny to wygladaja jak z filmu ;wzgorza maja oczy :mrgreen:

:
malkolm45 napisał/a:
niektore tu tereny to wygladaja jak z filmu ;wzgorza maja oczy :mrgreen:

To kwestia przyzwyczajenia :mrgreen:
W każdym razie zaglądaj do nas bo może się ktoś odezwie.

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
witam!jestem z darlington i chetny na kopanko.pisz na forum lub na adamwozny74@wp.pl

:
witam kolego adamix .pisalem do ciebie wiadomosc ale nie wiem czy doszla :?: jak by cos to daj znac . dzieki. pozdro

:
nie mam jej na m-eilu,dam ci moj numer na PW.pozdrawiam

:
Witam Kolegow Poszukiwaczy :-)
Jestem z Leeds, ogolnie Beeston i poszukuje kogos z okolicy na wspolne wypady.Jesli bylby ktos zainteresowany zapraszam do konwersacji i ustalenia wszelkich detalow spotkania.Posiadam Ace 250 i troche lazilem w tamtym roku, no ale ziemia za kwasna byla, wiec wiekszosc fantow w marnej kondycji :-( .Pozdrawiam.Tomek

:
ja jestem z darlington jeden problem to nie mam auta ale mozna by sie bylo na cos umowic narazie staram sie dodzwonic do malkolma.pozdrawiam ;-)

:
Witam ponownie :-) Ja tez obecnie nie posiadam auta, ale to nie jest zbyt wielki problem.Patrzylem na Google Maps odleglosc do Was.Nie jest tak tragicznie, ja mam czas w sobote od poludnia, az do poniedzialku rana.Jak cos to moze by sie cos nagralo.Szukam ludzi w mojej okolicy juz od tamtych wakacji, ale na razie nikt sie nie odezwal.Jak cos to pisz.pzd

:
hej jest ktos z okoloic scunthorpe grimsby moze tez byc doncaster ewentualnie hull

:
witam szukam ludzi z okolic colchester , ipswich lub clacton on sea

:
jest ktoś może z okolic wolverhampton lub birmingham

:
wojtas84 napisał/a:
jest ktoś może z okolic wolverhampton lub birmingham

Najbliżej masz Mnie :mrgreen: Stratford upon Avon

I kolega z Leicester niedawno się odzywał na forum

pozdrawiam Grzegorz 8-)

X-TERRA 705
Odpowiedz do tematu