Forum THESAURUS Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj
 Główna •  Gazeta •  Sklep •  Forum •  Galeria •  Czat •  Kontakt •  Statystyki •  Download
 Ogłoszenie 

...

Poprzedni temat «» Następny temat

Szukam pracy
Autor Wiadomość
Kacpeer87 

Wysłany: 2012-07-23, 18:27   Szukam pracy

Witam wszystkich.
Jestem nowy na tym forum, ale jestem również zarejestrowany na forum odkrywca.pl pod nickiem Cowboys From Hell i co niektórzy mogą mnie kojarzyć z tamtego forum.
Od jakiegoś czasu rozglądam się za pracą w Anglii, ale nie mam zamiaru jechać na pałe , dlatego pytam po znajomych.
Mam 25 lat i odkąd pamiętam pracuję po budowach.
Jestem technikiem budownictwa z maturą, znam się na rysunku i nie boje się ciężkiej pracy, chociaż wiadomo że im lżej to lepiej :-)
Dobija mnie juz praca w Polsce bo wszystko idzie na rachunki, raty i opłaty i dlatego jestem zdecydowany wyjechać.
Aktualnie stawiamy domek znajomemu i muszę się rozliczyć z urzędem pracy ,bo brałem dotację na koparko-ładowarke, więc termin w którym chciałbym wyjechać zaczyna się za miesiąc.
Chciałbym wyjechać tam z dziewczyną ,więc mile widziana praca dla dwojga :)
Mile widziane propozycje.
Szukam kogoś kto pomógłby mi zacząć nowe życie.
Mam nadzieję że dobrze mnie zrozumiecie.
Pozdrawiam całe grono wykopkowiczów- KACPER
Postaw piwo autorowi tego posta

Kacpeer87 

Wysłany: 2013-04-07, 12:33   

Witam.
Odświeżam moją prośbę.
Aktualnie pracuję w firmie która jest głównym wykonawcą prac w Dolnośląskiej izbie lekarskiej we Wrocławiu, ale szykują się zwolnienia ze względu na brak wygranych przetargów i jestem zdecydowany wyjechać z dnia na dzień.
Jeżeli ktoś potrzebuje budowlańca lub jakiegokolwiek pracownika to proszę dać znać.
Jeżeli nie będzie ofert to i tak za miesiąc (po komunii chrześnicy) wyjadę do znajomych mieszkających w grays, thurrock koło Londynu.
Wiem że zaraz ktoś będzie odradzał taki wyjazd bez pewnej pracy ,ale trudno, tutaj już nie ma żadnych perspektyw.
Ważne że znajomi pomogą znaleźć mieszkanie i pomogą poszukać pracy.
Mimo wszystko ,jeżeli macie jakieś propozycję to proszę pisać ;-)

kilka fotek z moich wcześniejszych prac
https://picasaweb.google.com/115906417007438555471/PRACAJOB?authuser=0&feat=directlink

Pozdrawiam i życzę zdrówka :)

Kacpeer87 

Wysłany: 2013-04-07, 13:03   

Jakby ktoś się zdecydował to proszę pisać na kacper2015@o2.pl , gg 4668048 lub na tel 691881130

P107REK 

Wysłany: 2013-04-07, 13:16   

Moze nie bede ci odradzal, ale moge ci doradzic.
Jak chcesz pracowac w UK w budownictwie i dobrze zarabiac to jak najszybciej bedziesz musial wyrobic karte CSCS (bez niej nie wpuszcza cie na zadna budowe), tak ze czeka cie egzamin, pytan jest dosc duzo, mozesz je znalesc na necie, sciagnac i nauczyc sie przed przyjechaniem, po przyjechaniu umowisz termin egzaminu, czeka sie jakis tydzien (miedzy czasie zalatwisz sobie inne papiery jak nie masz, NIN, CIS) i bedziesz gotowy
Tara :shock:

cobra112 
PHEC Thesaurus

Piwa: 24/76
Wysłany: 2013-04-07, 13:50   

tak jak napisał Piotr.bez tej karty nie ma szans pracowac na budowach w uk,,jest sporo firm które oferuja załatwienie tej karty ale proponuje zrobic to samemu opłata to chyba 18f a karta wazna na 5 lat.i podstawa zrobić jak najszybciej NIN

Kacpeer87 

Wysłany: 2013-04-07, 14:04   

Dzięki Panowie za odpowiedź.
Już wcześniej czytałem o wszystkim co muszę mieć (konto, ubezpieczenie karta itp)
Ale tak jak mówię, mogę pracować przy każdej robocie- nawet w fabryce, byle tylko coś złapać chociażby na start :)
A wiadomo że chciałbym także pokopać trochę w ziemi dlatego jeszcze lepiej jakbym pracował z kimś co chodzi z wykrywką :mrgreen:
Mimo wszystko wielkie dzięki za zainteresowanie
Pozdrawiam

bromberg 
PHEC Thesaurus

Wysłany: 2013-04-11, 09:21   

Witam. Nie wiem jak wyglada sytuacja z praca w Londynie ale moge Tobie powiedziec o sytuacji w Nottingham. Pracuje w agencji pracy wiec jestem na biezaco :mrgreen: . W chwili obecnej nie mamy zbyt wielu ofert jednak mozliwe ze od maja rozpoczna sie przyjecia do magazynow ktore prowadzimy. Jezeli bedziesz zainteresowany prosze o kontakt na PW.

Kacpeer87 

Wysłany: 2013-04-12, 17:51   

Witka.
Kurcze kolego bromberg jestem zainteresowany twoją propozycją ale coś nie mogę wysłać Tobie wiadomości na priva :-/
Napisz do mnie na cokolwiek co podałem 5 postów wyżej, albo na facebook'a bo na tym ostatnim najszybciej odpiszę.
Moja stronka na fb:
https://www.facebook.com/...100005180736886

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :mrgreen:

bromberg 
PHEC Thesaurus

Wysłany: 2013-04-19, 08:34   

Siemka,
Zostawilem Tobie wiadomosc na FB ?

Kacpeer87 

Wysłany: 2013-04-19, 10:06   

Niestety nic nie dostałem :/