Poszukiwania Bez Granic - I Zlot Polskich Poszukiwaczy w UK
Odpowiedz do tematu

:
Ogromne podziękowania dla Ani i Igora za organizację, nie spodziewałem się tak super organizacji, znalezione fanty są fajne, ale przeżycia na zlocie i nawiązane znajomości są bezcenne.
Pozdrawiam wszystkich, którzy przyczynili się do naszego na zlocie pobytu i zlotowiczów.
To napisałem ja, ROMAN :-D
ROMAN COIN.

:
Bardzo serdecznie dziękuję, ale jeszcze raz chcę podkreślić, że zlot by się nam nie udał gdyby nie skuteczna pomoc "Londyńczyków" a w szczególności Magikauk, Malcoma, Mitcha28 i Stangreta. Była to całkowicie praca zespołowa :-D

P.S. Tutaj mamy przykład pierwszej rzymskiej monety upamiętniającej słynne spotkanie:
"- Roman
- Ryszard" :mrgreen:

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Van Worden napisał/a:
Bardzo serdecznie dziękuję, ale jeszcze raz chcę podkreślić, że zlot by się nam nie udał gdyby nie skuteczna pomoc "Londyńczyków" a w szczególności Magikauk, Malcoma, Mitcha28 i Stangreta. Była to całkowicie praca zespołowa :-D

P.S. Tutaj mamy przykład pierwszej rzymskiej monety upamiętniającej słynne spotkanie:
"- Roman
- Ryszard" :mrgreen:

Obrazek

dokładnie tak to wyglądało :-D

:
Nareszcie szczęśliwie dotarłem do domu. 8-)
Dzięki organizatorom za wspaniałą imprezę, było fantastycznie. Cieszę się że mogłem dołączyć do ekipy. Będzie co wspominać na długie miesiące.
Do następnego razu :-D

Ostatnio zmieniony przez plomber 2009-09-22, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
:
My już się boimy następnego razu :mrgreen:

Rzeczy niemożliwe robię od ręki.
Cuda na drugi dzień.
:
Nie ma się czego bać .No chyba że kontrowersji ze strony żony :roll: Bardzo mi miło było poznać wspaniałych ludzi z forum .Ukłon w waszą stronę :-P
Już powoli zaczynam odkładać kasę na następny zlot w przyszłym roku
pozdrawiam wszystkich

DD18,757,510,5"705
http://www.metaldetectives.eu/
[...] nigdy nie dostrzegamy skarbów, które mamy przed oczyma. A wiesz, dlaczego tak się dzieje? Bo ludzie nie wierzą w skarby
:
Witam wszystkich

Oczywiście i ja chciałbym podziękować organizatorom za wspaniałą organizacje ,troskliwą opiekuńczość i wyśmienity humor ,jeszcze jestem pod wrażeniem waszej organizacji .
Pozdrawiam was wszystkich i każdego z osobna ,do zobaczenia w terenie :-D

:
Witajcie zlotowicze.

Ogromne podziękowania dla organizatorów za świetną imprezę. Warto było tłuc się pociągiem, samolotem i busem aby spędzić w tak doborowym gronie tych parę dni. Ogromnie się cieszę że mogłem was wszystkich poznać. Mam nadzieję, że impreza będzie miała charakter cykliczny, piszę się na kolejny zlot :-D . A tymczasem pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Mikołaj

:
Panie i Panowie foteczki prosze ;) Nie wiem czy Igorowi wysylamy all i on cos z tego zrobi? Ewentualnie mogę sie zadeklarowac ze zrobie jakas galerie w necie, ale to musialbym jakos fotki dostać. Ale o tym niech decyduje góra ;)

,,Jam jest częścią tej siły która wiecznie zła pragnąc wiecznie dobro czyni"
:
Jestem za tym żeby "uczesane" fotki wisiały na Thesaurusie a w necie dajemy całą resztę, ale dostępną dla zlotowiczów 8-)
P.S. Adek - wklej proszę swoje i Wyra fotki fantów do wątku z fotkami :-D
Kto ma fotkę zbiorową sprzed BM?

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Witam,bardzo milo bylo Was wszystkich spotkac!Wystepowalem na zlocie raczej jako gosc wiec i mnie wypada podziekowac organizatorom.Dziekuje i pozdrawiam.

:
ja mam zbiorówke, dzis podepne pod jakis link i wrzuce na forum

:
podpięte z wątku ze zdjęciami

:
Dotarłem wczoraj w nocy do domu, spotkanie było rewelacyjne.
Dziękuję przede wszystkim gospodarzom za zorganizowanie imprezy oraz poświęcony nam czas. Fajnie było ponownie zobaczyć znajome twarze oraz poznać tak szerokie grono poszukiwaczy.

:
ja również dziękuję za super wypad. Na miejscu wszystko czekało na nas gotowe, namioty, kiełbacha, krajowy chlebek - bezstresowo :lol: Organizacja na wysokim poziomie. Widać, że nasi polscy gospodarze się napracowali

Teraz wiemy jak ja to się robi na legalu :)

Pozdro

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum