Już za kilka dni spotykamy się na kolejnej, siódmej już WIELKIEJ MAJÓWCE!
Nasze spotkanie rozpocznie się w piątek 26 maja i potrwa do poniedziałku 29 maja. Naszą bazą będzie specjalnie wydzielone pole namiotowe na Bagwell Farm w Chickerell, Dorset DT3 4EA Prosimy o przyjazd na pole nie wcześniej niż w piątek po południu. Na miejscu będzie już ktoś z zarządu klubu, bądź jeden z koordynatorów, który wskaże Wam odpowiednie miejsce do rozbicia namiotu. Przypominamy, że miejsca są rozlokowywane według opłat za prąd lub bez. Osoby, które opłaciły miejsce z prądem powinny się zaopatrzyć w specjalną "przelotkę" jak np. ta z linku: http://www.towsure.com/ca...t-mains-…
Choć Wielkie Majówki to spotkania na których nie trzymamy się jakichś z góry ustalonych zasad czy programu, to zachęcamy do wspólnej integracji przy codziennym wieczornym ognisku (w piątek spotykamy się tam o godzinie 20.00), zlokalizowanym zwykle w pobliżu klubowego namiotu/gazebo. Pamiętajmy, że na campingu nie jesteśmy sami, więc prosimy o zachowanie elementarnych zasad dobrej kultury - bawimy się tak, żeby nie zakłócać odpoczynku innym. (UWAGA - dzięki wsparciu miesięcznika "The Searcher" oraz firm "Detecnicks" i "Regton", przewidujemy loterie i konkursy! Szczegóły na miejscu). Legitymacje klubowe oraz nowe koszulki będą dostępne u członków zarządu. Wielka Majówka to także super okazja na prowadzenie wspólnych poszukiwań - do Waszej dyspozycji są zarówno lokalne plaże, jak i niezwykle ciekawe i historyczne pola, które będą dostępne w sobotę i niedzielę, od 9.00 rano do 18.00 Opłata za poszukiwania, którą zażyczył sobie właściciel terenu, wynosi 10 funtów od osoby i musi być uregulowana do godziny 20.00 w piątek. Kopiącym przypominamy o obowiązku dokładnego zakopywania KAŻDEGO dołka i zabieraniu ze sobą KAŻDEGO wykopanego śmiecia. Osoby które będą chciały spędzić czas na lokalnych wycieczkach mają do wyboru całą masę atrakcji z których polecamy zwłaszcza:
- Weymouth, kiedyś jeden z ulubionych kurortów angielskiej rodziny królewskiej, oferuje piękne plaże i czarujący port i stare uliczki.
- Chesil Beach, niezwykła, mająca 28 kilometrów długości, w pełni kamienna plaża.
- Jurassic Coast, uznany za Światowe Dziedzictwo Kultury fragment angielskiego wybrzeża, na którym polecamy poszukiwania unikalnych skamielin sprzed milionów lat.
- Abbots Swannery, widowiskowa kolonia łabędzi.
- Maiden Castle, unikalny celtycki fort.
- Bovington Tank Museum, jedna z największych kolekcji broni pancernej na świecie, ze specjalną wystawą niemieckich czołgów typu "Tygrys".
i wiele, wiele innych...
Życzymy Wszystkim fantastycznej zabawy i niezapomnianych wspomnień!
PS - Telefony kontaktowe: ‭‭07834 992753 lub 7545 331808