Witam raz jeszcze ;)
Odpowiedz do tematu

: Witam raz jeszcze ;)
Witam wszystkich ;)
Robię drugie podejście do mojego hobby w UK. Rok temu mi się nie udało. Szukam kogoś do kopania w okolicy Kettering. Razem zawsze raźniej, a nie wiem w końcu od czego zacząć;) Więc jakby ktoś z okolicy zechciał mi pomóc lub/i czasem wyskoczyć gdzieś w pobliżu na kopanie będę wdzięczny:) Nie mam też samochodu :/
Pozdro
Łukasz

:
Postaraj sie o wlasny kawalek ziemi do szukania. Ja zaczelem dwa miesiace temu. I jestem juz uzalezniony. Na poczatku dolaczylem do Detecting Scotland club by co niedziele jezdzic na wykopki. Placisz £10 i ryjesz do woli. :-) ale teraz udalo mi sie dogadac z farmerem ktory ma pola obok bylego rzymskiego fortu wiec czekaja mnie pelne ekscytacji chwile. Poszujaj po google i mapach o jakis intwresujacych miejscach i szukaj wlasnych miejscowek. Powodzenia

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie....
:
Witam, pozwolę sobie podłączyć się pod ten post, gdyż moja historia jest podobna. Po prawie dwóch latach nieobecności powracam do Klubu :) . Więc witam wszystkich ''starych'' i nowych znajomych ;-) . Wierzę ,ze tym razem moja przygoda z Klubem będzie dłuższa. No i podobnie jak kolega Ukibuki też jestem z trójmiasta :)

: hej
howgh :-)

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie....
:
Witaj Francuzie i Ukibuki :564:

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum