Forum THESAURUS Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj
 Główna •  Gazeta •  Sklep •  Forum •  Galeria •  Czat •  Kontakt •  Statystyki •  Download
 Ogłoszenie 

...

Poprzedni temat «» Następny temat

Zlot "Treasure Island" Compton 27, 28, 29 sierpnia
Autor Wiadomość
Van Worden 
PHEC Thesaurus
Adminrał - historyk armator;-)

Piwa: 180/220
Wysłany: 2016-08-27, 23:22   

Pierwsza relacja ze zlotu:
https://www.facebook.com/...076447762431102
:-)

Van Worden 
PHEC Thesaurus

Wysłany: 2016-08-28, 22:43   

Kolejny dzień i kolejne ekstra znaleziska:
https://www.facebook.com/...588938914610954
:564:

Van Worden 
PHEC Thesaurus

Wysłany: 2016-08-29, 20:38   

W imieniu swoim i Spectry bardzo dziękujemy za super zlot i jak zwykle żałujemy, że trwał tak krótko ;-)
Podziękowania należą się zwłaszcza BartowiUK, który "naprowadził" nas na głównych organizatorów i zaproponował wspólny zlot. Mamy nadzieję, że bawiliście się równie świetnie jak my i że jesteście zadowoleni z efektów bo pod względem znalezisk był to jeden z najlepszych zlotów w Anglii w ciągu ostatnich kilku lat. Postaramy się wkrótce zamieścic dokładniejszą fotorelację.

Żeby nie było zbyt różowo kilka uwag na przyszłość -
Kultura wymaga aby komunikatów organizatorów wysłuchiwać w spokoju i w całości, a nie pędzić na pole w trakcie gdy ktoś stara się wam coś przekazać. Wygląda to dziwnie i jest delikatnie mówiąc niegrzeczne oraz sprawia, że często ludzie nie wiedzą ważnych rzeczy dotyczących danych pól.
Jeśli chodzi o zabawę i integrację to jesteśmy zawsze mocno ZA, ale specjalnie w tym celu organizujemy ognisko, grilla i ustawiamy "party" namiot. Tam z założenia można się bawić długo i głośno natomiast "zabieranie" imprezy w okolice swojego namiotu, gdzie wokół śpią już inni zlotowicze jest niefajne. Tym bardziej gdy dane osoby usiłują o drugiej nad ranem udowodnić światu, że "Legia Warszawa najlepszym klubem jest!" przy wtórze włączonej na cały regulator muzy w samochodzi :lol: :roll: W każdym z tych przypadków organizatorzy odnotowują delikwentów, którzy łamią ogólnie przyjęte zasady zlotowe i muszą się oni liczyć z tym, że więcej nie zostaną już zaproszeni na nasze kopania.

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
jerzydom, pantarhei, emes
jerzydom 
PHEC Thesaurus
jeż

Piwa: 123/38
Wysłany: 2016-08-29, 21:40   

"Są trzy wielkie ewolucje ludzkości: poganizm, chrześcijaństwo, chamstwo."
(Gustaw Flaubert "Listy", 1821-1880)

Największą tajemnicą jest to co przyniesie nam jutro.
Postaw piwo autorowi tego posta

emes 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2016-08-30, 15:35   

Ekipa warszawsko - konecka (ale nie mająca nic wspólnego z kibolskimi wrzaskami) właśnie dotarła do stolicy - bardzo dziękujemy za umożliwienie nam udziału w zlocie i za super zabawę!
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Spectra
woody 
PHEC Thesaurus
aka JUMBO aka CESAR aka STACHURSKY :)

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2016-08-30, 16:09   

emes napisał/a:
Ekipa warszawsko - konecka (ale nie mająca nic wspólnego z kibolskimi wrzaskami) właśnie dotarła do stolicy - bardzo dziękujemy za umożliwienie nam udziału w zlocie i za super zabawę!

No to troche Wam zeszlo ! :shock:
Zabawa faktycznie byla przednia i mam nadzieje ze chociaz z niektorymi osobnikami uda sie znow szybko spotkac...
Muzyczna dedykacja dla wszystkich zlotowiczów :)
https://www.youtube.com/watch?v=CWMsGYOTnuU
"For scientific leadership, give me Scott; for swift and efficient travel, Amundsen; but when you are in a hopeless situation, when there seems to be no way out, get on your knees and pray for Shackleton." Sir Raymond Priestley.

emes 

Piwa: 2/1
Wysłany: 2016-08-30, 19:38   

no niestety zeszło, dyliżans miał opóżnienie i wracaliśmy prawie dobę :-)

pavelock 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2016-08-30, 20:44   

Dzięki wielkie dla "Polskich Organizatorów " ,wyśmienite towarzystwo i klimatyczne miejsce naznaczyło ten czas w mojej pamięci . W końcu po 30 godzinach podróży zawitałem do domu . Niestety nie obyło się bez strat '; złamałem ząb , uszkodziłem słuchawki , musieliśmy zrobić dopłatę do busa i to co najgorsze dla mnie - zgubiłem w Warszawie tuż przed dworcem zachodnim telefon , a w nim wszystkie kontakty i zdjęcia .

woody 
PHEC Thesaurus

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2016-08-30, 20:57   

pavelock napisał/a:
Dzięki wielkie dla "Polskich Organizatorów " ,wyśmienite towarzystwo i klimatyczne miejsce naznaczyło ten czas w mojej pamięci . W końcu po 30 godzinach podróży zawitałem do domu . Niestety nie obyło się bez strat '; złamałem ząb , uszkodziłem słuchawki , musieliśmy zrobić dopłatę do busa i to co najgorsze dla mnie - zgubiłem w Warszawie tuż przed dworcem zachodnim telefon , a w nim wszystkie kontakty i zdjęcia .

Jak Ty tego zeba zlamales ??? klocki hamulcowe byly do d... czy wypiliscie wszystkie browary I jeszcze w busie sie tluc miedzy soba zaczeliscie ?! ;-)
"For scientific leadership, give me Scott; for swift and efficient travel, Amundsen; but when you are in a hopeless situation, when there seems to be no way out, get on your knees and pray for Shackleton." Sir Raymond Priestley.

pavelock 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2016-08-30, 21:38   

Złamałem kawałek 2-jki w pierwszym dniu , na kawałku kurczaka - taki byłem głodny .

woody 
PHEC Thesaurus

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2016-08-30, 21:45   

pavelock napisał/a:
Złamałem kawałek 2-jki w pierwszym dniu , na kawałku kurczaka - taki byłem głodny .

no to faktycznie musiales byc glodny :)
Kontakty jakos sobie nazbierasz na nowo, ale zdjec szkoda :( chyba ze jakis zyczliwy zwroci telefon...

Ace1976 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2016-08-31, 15:25   

Również wszystkim dziękuję za wspaniały czas - pomijając kwestie podróży i komplikacji związanych z naszym dyliżansem było naprawdę super! Mam nadzieję podtrzymać kontakty z mnóstwem fajnych i pozytywnych ludzi, których poznałem przez te kilka dni...

PS Igor, bardzo słuszne uwagi...Niezależnie od faktu, że Legia naprawdę jest najlepszym Klubem :) :) :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Van Worden, jerzydom
jerzydom 
PHEC Thesaurus
jeż

Piwa: 123/38
Wysłany: 2016-09-01, 16:40   

"PS Igor, bardzo słuszne uwagi...Niezależnie od faktu, że Legia naprawdę jest najlepszym Klubem"
Nawarzyłeś sobie piwa tym stwierdzeniem. Więc je pij :lol:

Największą tajemnicą jest to co przyniesie nam jutro.

woody 
PHEC Thesaurus

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2016-09-01, 18:47   

Chcemy zdjecia ! Chcemy zdjecia ! :)

tomtom 

Wysłany: 2016-09-01, 18:47   

Serdeczne dzięki ! Pięknie było !

Odpowiedz do tematu