Forum THESAURUS Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj
 Główna •  Gazeta •  Sklep •  Forum •  Galeria •  Czat •  Kontakt •  Statystyki •  Download
 Ogłoszenie 

...

Poprzedni temat «» Następny temat

Wypad w teren.
Autor Wiadomość
Malin22 

Wysłany: 2016-04-16, 19:33   Wypad w teren.

Witam. ;-) Jestem pierwszy raz na forum. Mam NCMD I Crown Estate permit. Mieszkam w SW London. Jutro planuje wybrac sie w teren i rozejrzec sie troche. moze jakiegos farmera odwiedze. Dopiero zaczynam , wiec moze ktos chetny wspomoc wiedza i czasem towarzystwem sie znajdzie? Mam swij transport.
Postaw piwo autorowi tego posta

Erthun 
PHEC Thesaurus

Piwa: 10/25
Wysłany: 2016-04-16, 20:28   

Hej

Jest nas tu paru z Londynu :-) Na forum znajdziesz masę użytecznych wiadomości a często się też pojawiają informacje o komercyjnych kopaniach itp więc na bank uda się gdzieś wybrać razem ;-)

Malin22 

Wysłany: 2016-04-17, 20:26   

Dzięki za słowa otuchy. ;-)
Planuję kupić nowy wykrywacz zastanawiam się nad Garrett EuroAce i Fisher F5. Może jakaś rada od bardziej doświadczonych? ;-)

Erthun 
PHEC Thesaurus

Piwa: 10/25
Wysłany: 2016-04-18, 12:19   

Ja aż tak doświadczony to nie jestem :-D ale koledzy - weterani na pewno Ci pomogą ;-)

Malin22 

Wysłany: 2016-04-18, 13:27   

Dzieki ;-) lepsza taka rada niż może, albo,ale... ;-)

synonim11 
PHEC Thesaurus

Piwa: 102/59
Wysłany: 2016-04-18, 13:57   

Powiedz mi proszę czy to będzie Twój pierwszy wykrywacz? I czy masz pod ręką kogoś z doświadczeniem? Widzisz Fisher troszkę wymaga, nic wielkiego, ale może zniechęcać na początku, euro Ace to sprzęt z rodzaju 3, 4 start szukam. Można by jeszcze wiele ale to do przemyślenia na start.

Malin22 

Wysłany: 2016-04-18, 15:02   

Tak to bedzie pierwszy wykrywacz. Bardziej jednak mysle o Fisher. Lubie wyzwania, nie poddaje sie łatwo ani nie zniechęcam. Biorę pod uwage jego jak to niektórzy twierdza"skomplikowanie" ale wole poświęcić chwile dłużej na jego rozpracowanie a niżeli wymieniac za pare msc. Nie ukrywam że cena też tu odgrywa role i Fisher nie jest dużo droższy od EuroAce.

synonim11 
PHEC Thesaurus

Wysłany: 2016-04-18, 15:45   

Przy czym ma też(fisher) niemiłą, tendencję do wzbudzania się, nie za fajnie stroi się do gruntu, aby eliminacja szumów tła, jest dostępna tylko w instrukcji. Miałem z nim troszkę do czynienia w 2013 roku, jeśli producent nie poprawił tej konstrukcji, a nie słyszałem o takim fakcie - to jestem sceptyczny.

Tommy_Lee 

Piwa: 1/2
Wysłany: 2016-04-18, 19:11   

fisher F5 jest bardzo czuly na wszelkiego typu zaklocenia i jak juz wspomnial synonim11 ma tentencje do lapania szumow tla. nie jest to zly sprzet, ale mocno halasuje widzac naprawde drobne smieci (na ustawieniach domyslnych). jest na pewno znacznie bardziej wymagajacy niz garrett, ale w doswiadczonych rekach znajdzie zdecydowanie wiecej drobnicy. generalnie dobrze radzi sobie z okreslaniem rodzaju wykrytego metalu, choc by nie kopac zelastwa w ilosciach hurtowych trzeba miec troche doswiadczenia. na pierwszy sprzet raczej bym go nie polecal, garrett 150/250/winace bylby lepszy dla wiekszosci ludzi, ale zrobisz jak zechcesz. F5 mozna stosunkowo tanio kupic uzywanego, bo sporo ludzi meczy jego "halasliwosc". mozna dostac prawie nieuzywane sprzety wciaz na gwarancji za pol ceny nowki.

synonim11 
PHEC Thesaurus

Wysłany: 2016-04-18, 20:02   

O widzisz Tommy_Lee o hałasie zapomniałem , a jedyna opcja żeby go uciszyć - słuchawy - nie ma regulacji głośności.

Vecchioalbero 

Wysłany: 2016-04-21, 00:48   

Witam

Ja jestem z SE Londyn.
Gdybys poszukiwal kogos do ekipy daj znac.

Pozdrawiam,

Vecchioalbero 

Wysłany: 2016-04-26, 23:33   

Witam !!!

A moze koledzy veterani by wrzucili kilka informcji jaki sprzet uzytkuja i czym sie sugerowali przy wyborze swojego wykrywacza.

Pozdrawiam
p.s. moj sprzet w UK to LANDER XD100 PRO a w Ojczyznie White's 6000 Di PRO SL

krystian91 
PHEC Thesaurus

Piwa: 1/1
Wysłany: 2016-05-03, 22:59   

Siema, mieszkam w SW Londyn, odezwij się na PRV.
Pozdro.

Odpowiedz do tematu