Tajemnica "obcych czaszek"
Odpowiedz do tematu

: Tajemnica "obcych czaszek"
Tajemnica "obcych czaszek" w nazistowskich teczkach

Odkrycie "demonicznych czaszek", niedaleko nazistowskich teczek w odległych lasach Rosji wywołało prawdziwe zdumienie wśród naukowców. Znalezisko może świadczyć o zabiegach okultystycznych przeprowadzanych wśród grup żołnierzy nazistowskich. Czaszki odkrył zespół badaczy kierowany przez naukowca Władimira Melikova w jaskini na górze Bołszoj Tjach - donosi "Daily Express".
Odkrycia dokonano dwa lata temu, ale do tej pory była mowa jedynie o nazistowskiej teczce i kolorowej mapie regionu Adygeja z 1941 roku. Okazuje się, że znalezisko jest znacznie ciekawsze.
Według doniesień na teczce znajduje się godło instytutu Ahenerbe – założonego przez Heinricha Himmlera w 1935 roku. Celem organizacji było znalezienie dowodu na to, że rasa aryjska rządziła kiedyś całym światem. Jednak po czasie zajęła się ona okultyzmem, paranormalnymi badanami, czy pseudonaukowymi badaniami o UFO i doskonaleniu broni.

Nietypowy wygląd czaszek wzbudził spekulacje. Te najbardziej radykalne, mówią o kontaktach nazistów z obcą cywilizacją czy demonami. Strony, na których poruszane są teorie spiskowe, mówią o powiązaniu instytucji SS z okultyzmem. Melikov stwierdził jakoby czaszka "nie przypominała niczego związanego z człowiekiem". - W czaszce nie ma sklepienia i szczęki. Oczodoły są wyjątkowo duże. Nawet gdy porównamy z czaszką niedźwiedzia, trudno jest myśleć, abyśmy nie mieli do czynienia ze szczątkami nieznanej istoty - dodał naukowiec.

Niektórzy spekulują, że odkrycie jest "częścią skomplikowanej mistyfikacji" - zauważa "Daily Express". Sugerują, że można było wcześniej ingerować w znalezione czaszki. Rosyjskie doniesienia prasowe mówią o innych odkryciach dokonanych w regionie, w ciągu ostatniego roku. Myśliwi grupy Elbrus znaleźli wtedy drugą walizkę z logo Ahnenerbe.

Znaleziono wtedy pierścień przedstawiający żołnierza, czapkę górską i zestaw mundurów hitlerowskich. Miejscowe raporty mówią, że w okolicy znajdują się także masowe groby niemieckiej piechoty. Znaleziska przechowywane są teraz w kompleksie archeologicznym Belovode.
http://wiadomosci.onet.pl...teczkach/j78dez

Jerzy

Największą tajemnicą jest to co przyniesie nam jutro.
:
Stara ściema, co jakiś czas odkurzana przez ten czy inny brukowiec :roll:
Kilka zdjęć: https://www.facebook.com/...449647801873400

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Van Worden napisał/a:
Stara ściema, co jakiś czas odkurzana przez ten czy inny brukowiec :roll:
Kilka zdjęć: https://www.facebook.com/...449647801873400


Dokładnie to samo miałem powiedzieć. W Reise ludzie też widują potwory, które były niby stworzone przez nazistów:)

www.dobre-betonowe-szamba.pl

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.