Witam serdecznie
Odpowiedz do tematu

: Witam serdecznie
Członkiem klubu jeszcze mi nie jest dane być, natomiast na forum jestem już od minut kilku i czuję się zobowiązany powiedzieć - dzień dobry... wieczór w sumie. Z wykrywką biegam już jakiś czas - 3 - 4 latka, obecnie to Minelab X-terra 505 - chodziłem gównie na wakacjach , po Polsce, teraz przywlokłem sprzęt na wyspę ( wakacje są za krótkie) i całkiem przypadkiem znalazłem forum, klub i ... no właśnie gitara, strasznie się cieszę :)

:
Witaj :)

Pozdrawiam,

Spectra
-------------------------------------------------------
Każdy ma taka żonę, na jaką sobie zasłużył...
:
Witaj :564:

:
:564: niech bedzie pozdrowiony :)

:
Witaj :)

:
Czołem :564:

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Siema :564:

:
Witaj :564: :564:

Jerzy

Największą tajemnicą jest to co przyniesie nam jutro.
:
witaj :564:

:
Siemanko :564:

: Re: Witam serdecznie
synonim11 napisał/a:
Członkiem klubu jeszcze mi nie jest dane być, natomiast na forum jestem już od minut kilku i czuję się zobowiązany powiedzieć - dzień dobry... wieczór w sumie. Z wykrywką biegam już jakiś czas - 3 - 4 latka, obecnie to Minelab X-terra 505 - chodziłem gównie na wakacjach , po Polsce, teraz przywlokłem sprzęt na wyspę ( wakacje są za krótkie) i całkiem przypadkiem znalazłem forum, klub i ... no właśnie gitara, strasznie się cieszę :)

Wiesz kilka lat temu miałem tak samo... ;-)
Cześć :-)

:
Czesc :564:

:
Witaj Synonim11 w naszych skromnych progach zapraszam do dolaczenia rownierz na grupe facbookowa

Rutus Argo (Whites XLT Spectrum w naprawie).
:
serdecznie witamy :564:

z poważaniem Błażej 29
:
Witam wszystkich. Od wczoraj w Waszym klubie i od dzis na forum. Pozdrawiam i udanych łowów i wiecznie slonecznej pogody.
Marcin Glasgow :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum