Cewka NELhunte 3kHz czy standardowy koncentryk do xterra 705
Odpowiedz do tematu

: Cewka NELhunte 3kHz czy standardowy koncentryk do xterra 705
Witam, mamteraz dylemat czo wybrać. dotychczas używałem 18 NEL sharpshotter, ale brakuje mi głębokości na tej cewce. Dlatego zastanawiam się na d kupnem czegoś o niższej częstotliwości. szukam przedewszystkim monetek i drobnicy militarnej. Teraz przeprowadziłem się w miejsce gdzie więcej wychodzi 2 wojny wiec przydałaby się inna cewka. Czekam na Wasze opinie.

:
Ciężko powiedzieć, ale jeśli kopiesz w wiekszości za militarką to spróbowałbym 3kHz i "Prospecting".

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Też nie bylem pewny czy warto, ale zakupiłem minelabowską koncentryczną 3 khz. Próbuję z prospectingiem ale to ciężki temat:). Van do ciebie takie pytanie, jak na prospectingu mam ustawioną dyskryminację żelaza na 5 i w polowie sygnału słyszę takie urwanie to wiem że jest to jakies odłamek ale tak samo zrobilo mi z dużą łuską od kwk 40 tylko była glęboko więc jak to rozgryźć co kopać a co nie?

:
A masz dobre słuchawki? Obawiam sie, że dasz radę tylko eksperymentując i powoli się osłuchasz, ale zawsze coś tam się przemknie. Innej drogi niestety nie ma.

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Chodziłem na prospectingu i chodziłem a efekty takie sobie. w końcu się poddałem chodzę na dynamiku i efekty powiem, że o wiele lepsze. Miałem okazje też pochodzić z xlt i argo tryb mix zaczyna mnie kręcić:-). Dziękuję Van za rady.

:
Spoko i dawaj znać o postępach :564:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum