Forum THESAURUS Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj
 Główna •  Gazeta •  Sklep •  Forum •  Galeria •  Czat •  Kontakt •  Statystyki •  Download
 Ogłoszenie 

...

Poprzedni temat «» Następny temat

Brexit oczami Polaka w UK
Autor Wiadomość
GrzegorzB 

Otrzymał 10 piw(a)
  Wysłany: 2019-03-12, 23:35   Brexit oczami Polaka w UK

Wystąpienie UK z UE bez porozumienia wydaje się być dość prawdopodobne. Zabawa w podchody się skończyła, zostało maksymalnie 3 miesiące i ta granica nie zostanie już przekroczona. Po przespanych 2 latach ciągle jesteśmy w punkcie wyjścia, z tą różnicą że wtedy były 2 lata w perspektywie.
Ciekaw jestem, co zamierzają Polacy którzy zamieszkali w UK w ciągu ostatnich kilku-kilkunastu lat. Czy ktoś myśli o powrocie w związku z brexitem? Naturalnie jeśli on faktycznie nastąpi? A może jednak nie? A może ktoś wraca mimo wszystko? Czy macie plany, czy tak samo jak brytyjski rząd poczekacie do godziny zero a na razie wolicie o tym nie myśleć?

tomas1981 
PHEC Thesaurus
trance 4 ever

Wysłany: 2019-03-18, 18:08   

Powiem tak.Na poczatku sie zmartwilem tym Brexitem,a raczej cena funta w PL.Teraz to sie z tego smieje,bo to taki ciemny naród.A tak czy siak na stale tutaj nie mam zamiaru zostac.Jeszcze ze 2 latka i mnie tutaj nie bedzie.Dziwie sie ludziom którzy planuja osiedlic sie w UK na stale.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu