Equinox
Odpowiedz do tematu

: Equinox
Witam serdecznie! Panowie, czy ktoś posiada Equinoxa? Chcę kupić nowy sprzęt i Equinox jest jednym z tych które biorę pod uwagę. Zastanawiam się między Garret AT Max, Deus i właśnie Equinox. Ktoś coś? Wesołych świąt :)

:
Posiadam. Dobry, czuły i uniwersalny.

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Van a jak oceniasz go względem Deusa w którego lepiej zainwestować? Miałem już "kilka" wykrywaczy w tym XLT (niestety za ciężki dla mnie i w czasie kiedy kupowałem, trafiłem na wadliwą serię sond a serwis nie chciał jej wymienić) Ostatnie miesiące to była X Terra 705 goldpack. Ciekaw jestem, czy względem terry taki Equinox będzie zupełnie nową lepsza jakością? Napisz proszę coś więcej. W styczniu musze coś kupić, bo 2 tygodnie temu sprzedałem terre i już mam objawy odstawienne, musze jak najszybciej wyjść w pole zanim wpadnę w delirium :D Detektorystyka to silny nałóg, już 3 razy próbowałem rzucić ze względu na problemy z kręgosłupem, ale no nie idzie :P

:
Silny nałóg to fakt ;-) Mam też Deusa i jeśli masz problemy z kręgosłupem to może właśnie ten byłby lepszym wyborem - z cewką 9 albo 11 cali chodzenie z Deusem to czysta przyjemność. Nox ze standardową cewką jest podobny wagowo/ergonomicznie do Xterry. Problem zaczyna się z większą cewką - mam 15kę i do niej muszę już zakładać szelki. Equinox jest znacznie prostszy w obsłudze i nie ma tylu możliwości zmiany ustawień co Deus, ale jego zaletą jest wieloczęstotliwościowy tryb pracy, który w pewnych sytuacjach pozostawia Deusa w tyle. Już w standardzie jest znacznie czulszy niż X705 z elipsą, którą używałeś. Zasięg z poprawną identyfikacją też o wiele lepszy. Generalnie zdecydowanie warty polecenia.

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Ok dziękuję, nie miałem jeszcze Equinoxa w ręce. Hmm trudny wybór... :roll: Ergonomia Deusa nie do pobicia, to na pewno z drugiej strony Xterra też dawała radę. Fajna jest możliwość szybkiego poskładania Deusa, zajmuje mało miejsca i można go całkiem sprawnie transportować, nawet w plecaku. Z drugiej strony, ta jednoczesna wieloczęstoliwoś w Equinoxie i nowy design też kusi i to mocno!

:
Tak, trudny wybór 8-) Sam wszystko dobrze opisałeś - składalność Deusa jest nie do pobicia, ale efektywność wieloczęstotliwości Noxa też nie w kij dmuchał, nawet jeśli to w dużym stopniu tylko efekt psychologiczny ;-) A tak całkiem serio to Nox jest chyba obecnie najbardziej "kompletnym" i uniwersalnym sprzętem na rynku.

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
No więc co hahah? :D Chyba po prostu kupię obydwa i jeden zwrócę, albo odsprzedam, albo kupię tańszy i skupię się na jego poznaniu. ps. Napisałem priv i wiadomość na FB z taką małą propozycją ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.