Forum THESAURUS Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj
 Główna •  Gazeta •  Sklep •  Forum •  Galeria •  Czat •  Kontakt •  Statystyki •  Download
 Ogłoszenie 

Zapraszamy na oficjalną stronę Polskiego Klubu Eksploracji Historycznej PHEC THESAURUS - kliknij na link poniżej.

Klub PHEC THESAURUS

kliknij na link powyżej

ZAPISY DO KLUBU PHEC THESAURUS

kliknij na link powyżej

Poprzedni temat «» Następny temat

Witam jestem nowy proszę o radę.
Autor Wiadomość
eristo23 

Postawił 1 piw(a)
Wysłany: 2017-06-29, 08:38   Witam jestem nowy proszę o radę.

Witam. Jestem nowy jeżeli chodzi o poszukiwanie w UK. W Polsce chwilkę tylko bawiłem się wykrywaczem. W sumie do momentu kiedy znalazłem łuskę armatnią, wyobraźnia zaczęła działać i zrezygnowałem, nie chciałem natrafić na niewypał. Od 3 lat mieszkam w Anglii Northampton i razem przyjacielem chcielibyśmy się wkręcić, może ktoś podlinkować gdzie załatwić zezwolenie, licencje na szukanie, jak to wygląda w UK może jest jakaś grupa z okolic Northamptonshire która mogłaby nas wprowadzić? Dziękuje i pozdrawiam. :-)
Postaw piwo autorowi tego posta

Bideven 
PHEC Thesaurus

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2017-06-30, 00:16   

Hej, jeśli chcesz szukać na danym terenie, najpierw pytasz o zgodę właściciela terenu. Gdy jest to teren należący do miasta sprawdź stronę internetową swojego councilu, jeśli nic nie znajdziesz, napisz im maila z pytaniem. Ja mieszkam na południu Anglii i skupiam się na plażach. W moim przypadku sprawa jest dość prosta, mogę szukać na wszystkich plażach należących do Crown Estate, wystarczy prosta rejestracja. Proponuję Ci poszukać jakiegoś klubu w Twojej okolicy i na początek skupić się na zorganizowanych kopaniach. Możesz też pojeździć po farmach i pytać farmerów o zgodę, więcej na ten temat znajdziesz na forum, to prawdziwa kopalnia wiedzy. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
eristo23, Van Worden
Odpowiedz do tematu