Witam i pozdrawiam z Aberdeen
Odpowiedz do tematu

: Witam i pozdrawiam z Aberdeen
Witam serdecznie wszystkich na forum! Mam na imie Ada i mieszkam w Aberdeen, moja przygoda z wykrywaczem metali właśnie się rozpoczyna (choć z tyłu głowy siedziała od dawna :) )
Będę wdzięczna za porady, komentarze, choć jak wszyscy wiemy wiele można wyciągnąć od wujka Google ;-)
Zaraz jak tylko ogarnę jak i gdzie ;-) wrzucę fotki sprzętu na jakim pracuje i moje pierwsze znaleziska.
Miło będzie również poznać forumowiczów z mojej najbliższej okolicy
:564:

Jak we śnie tak i na jawie
nic nie jest takie jak się wydaje. D.K.
:
Witaj. Na razie czytaj bo na forum znajdziesz niemal wszystko :) Oczywiście pytaj w razie niejasności.

"By working hard and saving my money, I intend to become an immortal superman." - Patient 106
:
Witaj. Ja mam tylko jednă radę. Nie zniechęcaj się..

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie....
:
Dzieki chlopaki ;-) nie zniechece sie, bo nie nastawiam sie na znaleziska, priorytetem jest zawsze aktywny wypoczynek, zwiedzanie, kontakt z natura, zawsze lepiej byc milo zaskoczonym niz rozczarowanym :)

:
zdaje sie ze jest paru Polakow w tej okolicy, jest zdaje sie tez jakis lokalny klub poszukiwaczy. moze warto poszukac? grupowo jest zawsze fajniej, do tego mozna sie wymienic doswiadczeniami etc...

:
Lokalnego klubu nie znalazlam, chyba maja zawieszona strone, a wkoncu Edinburgh nie tak daleko :564: :lol:

: Nowicjuszka
Moze spróbój Detecting Scotland. Bylem kilka razy w okolicach Perth. Jest ok.

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie....
:
Rowniez bylem, nawet lepiej niz ok :)

Czemu sie tutaj patrzysz?
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum