Forum THESAURUS Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj
 Główna •  Gazeta •  Sklep •  Forum •  Galeria •  Czat •  Kontakt •  Statystyki •  Download
 Ogłoszenie 

Zapraszamy na oficjalną stronę Polskiego Klubu Eksploracji Historycznej PHEC THESAURUS - kliknij na link poniżej.

Klub PHEC THESAURUS

kliknij na link powyżej

ZAPISY DO KLUBU PHEC THESAURUS

kliknij na link powyżej

Poprzedni temat «» Następny temat

Nowy wykrywacz Rutusa - Alter 71
Autor Wiadomość
lechowiec 

Piwa: 6/1
Wysłany: 2016-11-17, 22:46   

Z tym patentem Minelaba to jakiś ponury żart? :lol: Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że coś takiego można było zastrzec.

Co do finansów Rutusa jako potencjalny jego klient nie mogę obojętnie patrzeć jak marnuje czas i zarobioną kasę. Wiadomo, że kondycja finansowa normalnie zarządzanej firmy przełoży się na jej dalszy rozwój oraz jakość tzw. supportu który odczuje finalny nabywca. Jak wrażliwe są to zależności u Rutusa pewnie on sam wie najlepiej. Generalnie zaobserowane potknięcia mogą i budzą pewien niepokój.

A jeśli chodzi o same "żniwa" to miło popatrzeć jak jeden z naszych coś "zasiał" i teraz skutecznie "kosi", tym bardziej że robi to również za granicą :-D . W takich momentach poziom morale rośnie :lol: . No i od razu wstyd mniejszy że Tesoro "kosi" u nas :lol:

GrzegorzB 

Otrzymał 9 piw(a)
Wysłany: 2016-11-18, 01:38   

Przesadzasz. Błędy się zdarzają i ich skutki trzeba naprawiać. To jest normalne i każdy producent się z tym spotyka.
W przypadku zabawek jakimi są wykrywacze, nic producentowi nie grozi poza koniecznością naprawy lub wymiany i chwilowo naburmuszoną miną klienta. Koszty naprawy i odesłania w dwie strony urządzenia które za nic nie odpowiada, niczym nie zagraża, nie jest niczego częścią i na dodatek waży 2kg, to jest PIKUŚ. Koszty jakie giną w szumie.

Tu masz wyciąg z patentu Minelaba:
https://www.google.com/patents/US7310586

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
apol
magik4734 

Wysłany: 2016-11-24, 21:44   

Jak testy tego wykrywacza, może się ktoś podzielić info na temat tej wykrywki ?
Postaw piwo autorowi tego posta

Profit99 

Wysłany: 2016-12-31, 16:22   

Witam Was kochani miłośnicy pasji która jest również moją pasją . Życzę Wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku , samego złota pod cewką .
wracam po paru latach , jak wielu z Was zapewne wie nigdy nie przebierałem w słowach i zawsze mówiłem co myslę , może dlatego że wiem kto jest kto ,,,,nieważne
teraz napiszę co widzę po takiej długiej przerwie ,
Grzegorz , pozdrawiam , jak sam widzisz nic w temacie którym obiecywałeś nie powstało , napawa mnie niesmakiem pisanie że ktoś ukradł Ci pomysł , zajmujesz się budową maszyn rolniczych i ich sterowaniem i dobrze jesteś w tym dobry i z tego żyjesz
Co do nowego rutusa , to nikt nie zna jego możliwości , ale jeśli będą tak niedopracowane jak proxima to ja wolę inne konstrukcje
Pozdrawiam Van , Spectra i wszystkich , postaram się odbudować kontakty w najbliższym czasie ,
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
Postaw piwo autorowi tego posta

synonim11 
PHEC Thesaurus

Piwa: 102/59
Wysłany: 2017-01-01, 02:24   

Profit99, ale morze informacyjne w jednym poście ale dwa zawarte w nim zagadnienia wymagają odpowiedzi... więc witaj ponownie i oczywiście Tobie również wszystkiego co najlepsze w roku 2017

Odpowiedz do tematu