To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum THESAURUS
wykrywacze metali , poszukiwania skarbów, eksploracja, kolekcje

Informacje Ogólne i Techniczne - email

Krzysztof - 2012-10-19, 11:29
Temat postu: email
Dzisiaj dostałem taką wiadomość. Mam pytanko co to jest?

rozwiń szczegóły
Uwaga! Wiadomość mogła zawierać niebezpieczne elementy, których wyświetlanie zostało zablokowane Odblokuj
Obrazki nie są wyświetlane Pokaż obrazki Zawsze pokazuj obrazki od tego nadawcy
Witaj Krzysztof,

Witaj ;)

Jezeli lubisz pisac na forum (forum ogolnotematyczne), serdecznie zapraszam do nas ;

http://www.rozmowy.w-krainie-elfow.com/

Nasz najstarszy uzytkownik skonczyl 70 lat

Serdecznie pozdrawiam.

Kropelka

Licze na to, ze dolaczysz do nas ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Email wysłany do Ciebie od Kropelka z wykorzystaniem Twojego konta na Forum THESAURUS. Jeżeli ta wiadomość zawiera spam lub treści obraźliwe skontaktuj się z webmasterem forum pod adresem: info@thesaurus.com.pl Do listu załącz cały ten email, z nagłówkami włącznie.

pigor - 2012-10-19, 19:15

Dostałem dziś maila o tej samej treści. Moze mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?
Van Worden - 2012-10-19, 19:17

A to już rozumiem o czym pisał GrzegorzB w innym poście. Niejaki Kropelka dostaje automatycznie bana, z pominięciem ostrzeżeń :evil:
pigor - 2012-10-19, 19:18

Rach, ciach i po sprawie.
jerzydom - 2012-10-19, 19:21

Prawidlowo ja to dostałem na PW i email :evil:
Van Worden - 2012-10-19, 19:25

P.S. Jeśli jest tam ktoś zarejestrowany to niech z łaski swojej napisze tym "elfom", że takie metody werbowania forumowiczów to są raczej rodem z Mordoru i że będziemy gonić każdego leśnego ludzika, który nam tu będzie spamował po forum, serdecznym kopem w d..ę :lol:
jerzydom - 2012-10-19, 19:43

Van na emaila dostałem poniższą wiadomość wysłaną z adresu usmiechnatwarzy@poczta.fm

Witaj jerzydom,

Witaj

Jezeli lubisz pisac na forum (forum ogolnotematyczne), serdecznie zapraszam do nas ;

http://www.rozmowy.w-krainie-elfow.com/

Nasz najstarszy uzytkownik skonczyl 70 lat

Serdecznie pozdrawiam.

Kropelka

Licze na to, ze dolaczysz do nas

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Email wysłany do Ciebie od Kropelka z wykorzystaniem Twojego konta na Forum THESAURUS. Jeżeli ta wiadomość zawiera spam lub treści obraźliwe skontaktuj się z webmasterem forum pod adresem: info@thesaurus.com.pl Do listu załącz cały ten email, z nagłówkami włącznie.

GrzegorzB - 2012-10-19, 20:10

Swoją drogą, ciekawe co rozumieć przez "Nasz najstarszy uzytkownik skonczyl 70 lat "? :lol:
Pele76 - 2012-10-19, 22:10

I proszę nie obrażać Mordoru, bo taką nazwę nosi kuźnia moich kumpli z okolic Gliwic i jest to siedlisko jednych z lepszych knifemakerów w kraju :D

A co do tych elfów... heheee żebym był singlem, to byloby fajne miejsce na nakręcanie dziewuch :P

No i ciekawe skąd ona kropelka tu trafiła?

pulkownikL - 2012-10-19, 22:41

Skąd?nawala po forach bo tam najwięcej kontaktów a kasa bije z każdym wejściem na stronę,tak przypuszczam :-/ ,zresztą nie lubię pieprzyć o wszystkim,od tego mam żonę,nadrabia z naddatkiem :lol:
daro - 2012-10-19, 22:41

Ja tez mialem to samo na PW i na maila.
Ktos sie musial dobrze naklikac zeby to rozeslac do tylu osob

lobo - 2012-10-20, 00:20

no ....rwa konopielki :-P na jeżdzca :mrgreen:
daro - 2012-10-20, 21:25

Te pierdoly rozsyla administratorka tamtego forum o niku Laura podpisujaca sie w mailach jako Kropelka lub Kropelka Rosy. Dostala za to bana juz na wielu forach i niemile epitety pod swoim adresem. Na sile chce "nagonic" ludzi na swoje forum.
Od jakiegos czasu prowadzi to forum pod obecna nazwa na wiekszym serwerze wiec moze dlatego :-/
Nie ma tam nic ciekawego, jakies babskie pierdzenie po proznicy o wszystkim i o niczym.

pulkownikL - 2012-10-20, 21:45

Oj Daro,Daro! ciekawość cię kiedyś zgubi :-D
daro - 2012-10-20, 22:14

To nie ciekawosc tylko nuda w pracy. W Rutkowskiego sie dzis bawilem :-D