To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum THESAURUS
wykrywacze metali , poszukiwania skarbów, eksploracja, kolekcje

Wykrywacze i akcesoria marki Rutus oraz inne przydatne informacje.. - Arkadiusz Rutyna

jerzydom - 2010-07-23, 15:55
Temat postu: Arkadiusz Rutyna
Witam,

miałem drobny problem z swoim Rutuskiem, zwróciłem się do Arka. Sprawa została załatwiona w ciągu 48 godzin, zero kosztów. Jest to dla mnie szok.
Warto kupować polski sprzęt u sprawdzonego wytwórcy w dodatku dobry i w porównaniu z innym tej klasy znacznie tańszy, mając dodatkowo gwarancję, że w każdej chwili można liczyć na pomoc.
Jeszcze raz wielkie dzięki :lol:

Gypsy - 2010-07-23, 16:01

To się chwali :!: :-)
obert8 - 2010-09-07, 14:57

Mialem kiedys przyjemnosc wyslac sprzet do pana Rutyny zalatwione bylo ok
miraul2 - 2010-09-08, 13:10

serwis ok. bezawaryjnosc juz nie bardzo -moj znajomek nową proxe - serwisował 2 razy w ciagu 2 miesiecy od kupna po powaznych awariach . pozdr
Lelum - 2013-04-21, 16:18

Zgubiłem kiedyś plastikową nakrętkę łącząca sztyce w solarisie.Zadzwoniłem do serwisu i zamówiłem dwie sztuki tych łączników tak żeby mieć już jedną na zapas.Po kilku dniach przesyłka dotarła.Myślałem ,że przyjdzie pobraniowa,ale nie otrzymałem owe łączniki za darmo!Kilka lat później zamawiałem u rutusa wtyczkę do puszki z elektroniką i też za nią nic nie zapłaciłem.Najlepsze co mnie spotkało od strony rutusa to to kiedy popsuł się mój argo v2 rutus stwierdził ,że dostanę w zamian nowego argo v3 i tak też się stało. :mrgreen:
talgo - 2013-04-23, 17:08

Z tego co wiem od znajomych z serwisem nie ma problemu
i wszystko jest załatwione na 5
Jedyny problem czy to proxima czy optima to to że pierwsze wersje na rynku zawsze mają jakiś defekt po czym wychodzi v2 ,v3 itp