To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum THESAURUS
wykrywacze metali , poszukiwania skarbów, eksploracja, kolekcje

Polski Klub Eksploracji Historycznej - THESAURUS - Powstał klub polskich poszukiwaczy!

Van Worden - 2009-06-15, 14:10
Temat postu: Powstał klub polskich poszukiwaczy!
Wczoraj, 14/06/09 w pubie Dartmouth Castle na Hammersmith w Londynie powstał pierwszy w UK klub polskich poszukiwaczy:
Polish Historical Exploration Club - Thesaurus.
W zebraniu założycielskim wzięło udział 12stu członków i osoba towarzysząca :-)
Wybraliśmy zarząd klubu oraz skarbnika i wpłaciliśmy klubowe składki, w tym opłatę rejestracyjną dla National Council for Metal Detecting. W najbliższych dniach zgłosimy akces do NCMD i powiadomimy o naszym powstaniu brytyjską prasę poszukiwawczą oraz prasę polonijną.
Naszymi celami będzie między innymi wzajemna pomoc, starania się o pozyskanie jak największej ilosci pozwoleń na poszukiwania dla naszych członków, organizowanie wypraw i ekspedycji poszukiwawczych w UK i za granicą, organizacja zlotów i spotkań, badania historyczne, współpraca z klubami brytyjskimi w ochronie praw tutejszych poszukiwaczy oraz aktywne wspieranie polskich poszukiwaczy w ich walce o zmianę prawa w Polsce.
Członkowie klubu spotykać się będą w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz.18tej w pubie Dartmouth Castle (lub innym, wskazanym wcześniej miejscu).

Prosimy tych, którzy nie mogli przybyć na spotkanie założycielskie a którzy chcieliby zostać członkami klubu o przesłanie swoich danych na info@thesaurus.com.pl

Dziękuję wszystkim przybyłym za obecność i świetną atmosferę do późna ;-)

Anonymous - 2009-06-15, 14:53

Super. Miło wiedzieć, że coś się dzieje, że gdzie niegdzie sprawy idą normalnym torem, że państwo nie terroryzuje i nie okrada a obywatele mogą się państwu odwdzięczyć. Jeszcze raz gratuluję.
Kuba - 2009-06-15, 15:15

Gratuluję szybkiej realizacji pomysłu. :-)
schulze - 2009-06-15, 17:55

Oj,. chyba trzeba będzie na wyspy emigrować,..
stangret - 2009-06-15, 21:07

Informacja o powstaniu klubu została zamieszczona na większości portali poszukiwawczych.
Jak by nie patrzeć jest to historyczne wydarzenie.

mikolajmick - 2009-06-15, 21:37

stangret napisał/a:

Jak by nie patrzeć jest to historyczne wydarzenie.

Miny jakies takie malo wesole a wydarzenie nie dosc ze historyczne to raczej chyba nie smutne ,co? :->

mikolajmick - 2009-06-15, 21:58

marcinch1979 napisał/a:

Powaga sytuacji i zadumanie nad losem braci w kraju.

Zadumywac to my sie bedziemy we wrzesniu ;-)
Kurcze czemu wszyscy maja tak daleko do mnie :cry:

stangret - 2009-06-15, 22:07

We wrześniu to My się tak "zadumamy" mikołaj że trudno będzie do rzeczywistości powrócić :mrgreen:
mikolajmick - 2009-06-15, 22:28

Mozemy dumac i dumac ale z pola to ja nie zejde do puki jakiegos romka nie chyce lub hammerka :-P
Anonymous - 2009-06-16, 18:53

Szacunek Panowie .Szkoda ze z Derby mam troche mil do stolycy. Nastepnym razem postaram sie zorganizowac i dojechac . Na razie pisze sie na korespondencyjnego czlonka. Jakie dane mam poslac?
Van Worden - 2009-06-16, 19:35

Witaj kryzys :-D Przyślij imię, nazwisko, adres korespondencyjny + email, numer telefonu i nick z forum. To samo poproszę od innych zainteresowanych.
uben - 2009-06-16, 19:40

a czy ja też mogę należeć to klubu ? :roll:
Van Worden - 2009-06-16, 22:03

Jasne Ubenie - spacjalnie zakładamy członkostwo "stowarzyszone" dla polskich poszukiwaczy :-D
Kuba - 2009-06-16, 23:52

Znaczy sekcję "Cichociemnych" w PL ;-)
wodzu - 2009-11-19, 15:48

Witam serdecznie czlonkow klubu.Mam pytanko chcialbym sie przylaczyc do klubu i mieszkam w londynie se 28 .Czy macie jeszcze wolne miejsca?