To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum THESAURUS
wykrywacze metali , poszukiwania skarbów, eksploracja, kolekcje

Co gdzie i jak na Wyspach Skarbów - Poszukiwania Bez Granic - I Zlot Polskich Poszukiwaczy w UK

Anonymous - 2009-06-10, 18:40

adamix napisał/a:
witam. czy ktos zachaczyl by Darlington co.Durham chetnie bym sie zabrasl? pozdrawiam

.....hm ,troche daleko - bierz P.K.Sa i dawaj do Oxfordu- mysle ze nie bedzie problemu z odebraniem Ciebie np ze stacji .

Van Worden - 2009-06-10, 18:42

grzegorz - wyślę Ci numer konta do wpłaty kaski na mail 8-)
grzegorz - 2009-06-10, 18:52

Cytat:
grzegorz - wyślę Ci numer konta do wpłaty kaski na mail

super dzieki!!i przepraszam że się czepiam ale czy możesz napisać ile będzie nas kosztować miejscówka do muzeum i innych atrakcji :mrgreen:

P.s możliwe że będzie jeszcze ze mną jedna osoba ale nic pewnego :-/ jeżeli się dostane na własną ręke na lotnisko to ile mnie będzie kosztować transfer w jedną stronę?(na zlot) bo po imprezce jakoś się doczołgam do domu :roll: :mrgreen: a i czy konto jest w uk?

Van Worden - 2009-06-10, 19:10

Wszystko będziesz miał w mailu.
mikolajmick - 2009-06-10, 20:02

adamix napisał/a:
witam. czy ktos zachaczyl by Darlington co.Durham chetnie bym sie zabrasl? pozdrawiam

Adamix ,bede gnal z samej polnocy ,w planie mialem pojechac zachodnim wybrzezem ale jak nie masz transportu to mozemy sie zgadac ,miejsce dla jednej osoby i skromnego tobolka sie znajdzie ;-)

DARMATT - 2009-06-10, 21:36

czym jedziecie z gd. do poznania? autem czy pociągiem?
też się zastanawiam nad lotem.

No i przecież można polecieć z GD do luton a potem z Luton do Poznania i wyjdzie tak samo jak poz-lut-poz. Tak mi sie wydaje przynajmeniej ;)

mikolajmick - 2009-06-10, 21:54

DARMATT rozchodzi sie o to aby nikt nie czekal na lotnisku na kilka przylotow ,tylko zabral cala grope z PL za jednym razem i w droge .
DARMATT - 2009-06-10, 21:58

lot z gd jest dokładnie o tej samej porze (lądowanie też). problemem będzie poczekać w razie czego 15-30min? Bo jeśli tak, to będę myślał nad poznaniem, ale to już jest wyprawa na dzień wcześniej a z czasem krucho :(
Anonymous - 2009-06-10, 22:13

DARMATT napisał/a:
lot z gd jest dokładnie o tej samej porze (lądowanie też). problemem będzie poczekać w razie czego 15-30min?

Jezeli jest tak jak mowisz , to nie bedzie problemu.

Van Worden - 2009-06-10, 22:30

Faktycznie lot z Gdańska jest dokładnie o tej samej porze i tu zadnego problemu nie ma, ale pamiętaj proszę, że wylot z Luton do Gdańska 21go jest znacznie wcześniej niż do Poznania i tu już będzie problem z transportem na lotnisko, także musiałbyś mieć bilet powrotny do Poznania :->
Z Gdańska będzie kilka osób więc warto spytać na PFE jak się dostają do Poznania i może zabrać się z nimi?

DARMATT - 2009-06-10, 22:44

Van Worden napisał/a:
także musiałbyś mieć bilet powrotny do Poznania :->
Z Gdańska będzie kilka osób więc warto spytać na PFE jak się dostają do Poznania i może zabrać się z nimi?

No właśnie dokładnie tak chcę zarezerwować.

3 posty wyżej już się spytałem, ale już wiem, że raczej na pewno nie będę miał czasu jechać do Poznania z czwartku na piątek, bo to się wiąże z zarwaniem czwartku, którego nie mogę zarwać (trzeba się wyspać itd. W końcu to ma być przyjemność a nie chodzenie na rzęsach :) )

grzegorz - 2009-06-11, 06:19

Siemanko jeszcze jedno pytanko o której jest planowany wyjazd na lotnisko(ze zlotu) dnia 21 wrzesnia jest to dla mnie ważne ponieważ chciałbym zarezerwowac bilet powrotny do domu:) i te info pomoże mi zdecydować ile mam wpłacić kaski :mrgreen: dzieki z góry za odpowiedz
P.S może się zle wyraziłem chodzi o to o której planujecie być na lotnisku LUTON przed odlotem :)potrzebuje konkretnej godziny:)

Van Worden - 2009-06-11, 09:07

Na lotnisku powinniśmy być między 11tą a 12tą.
uben - 2009-06-11, 10:47

Żona samego nie chce mnie puścić ... :evil:
a z rodzinką dla mnie to za duży koszt :evil:

Spectra - 2009-06-11, 10:56

uben napisał/a:
Stara
:evil:

Jaka STARA ?? :evil: No, za samo określenie może byc zła :lol: A tak na poważnie, to wyjazd dla całej rodziny na 3 dni jest bezsensowny, zwłaszcza dla małych dzieci. Lepiej przyjechać kilka dni wcześniej i zostac pare dłuzej .