To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum THESAURUS
wykrywacze metali , poszukiwania skarbów, eksploracja, kolekcje

Informacje Ogólne i Techniczne - Witam raz jeszcze ;)

Ukibuki - 2017-03-04, 19:51
Temat postu: Witam raz jeszcze ;)
Witam wszystkich ;)
Robię drugie podejście do mojego hobby w UK. Rok temu mi się nie udało. Szukam kogoś do kopania w okolicy Kettering. Razem zawsze raźniej, a nie wiem w końcu od czego zacząć;) Więc jakby ktoś z okolicy zechciał mi pomóc lub/i czasem wyskoczyć gdzieś w pobliżu na kopanie będę wdzięczny:) Nie mam też samochodu :/
Pozdro
Łukasz

SirMarcin - 2017-03-04, 22:44

Postaraj sie o wlasny kawalek ziemi do szukania. Ja zaczelem dwa miesiace temu. I jestem juz uzalezniony. Na poczatku dolaczylem do Detecting Scotland club by co niedziele jezdzic na wykopki. Placisz £10 i ryjesz do woli. :-) ale teraz udalo mi sie dogadac z farmerem ktory ma pola obok bylego rzymskiego fortu wiec czekaja mnie pelne ekscytacji chwile. Poszujaj po google i mapach o jakis intwresujacych miejscach i szukaj wlasnych miejscowek. Powodzenia
francuz - 2017-03-07, 22:26

Witam, pozwolę sobie podłączyć się pod ten post, gdyż moja historia jest podobna. Po prawie dwóch latach nieobecności powracam do Klubu :) . Więc witam wszystkich ''starych'' i nowych znajomych ;-) . Wierzę ,ze tym razem moja przygoda z Klubem będzie dłuższa. No i podobnie jak kolega Ukibuki też jestem z trójmiasta :)
SirMarcin - 2017-03-07, 22:32
Temat postu: hej
howgh :-)
Van Worden - 2017-03-08, 21:53

Witaj Francuzie i Ukibuki :564: